Blog

TOP servis otevřel nový sklad blízko Prahy

Přední tuzemský výrobce kabelových žlabů TOP servis v průběhu září letošního roku otevřel nový sklad v Hostivících nedaleko Prahy. TOP servis tak rozšířil své skladové prostory o 300 metrů čtverečních v moderním logistickém centru, které se strategicky nachází na trase spojující Prahu a Karlovy Vary. 

„Otevření nového skladu je velkým krokem pro styk se zákazníky. Hlavním cílem zřízení skladu v Hostivicích totiž bylo přiblížit jim naše výrobky“, konstatuje obchodní ředitel firmy TOP servis Radim Kološ. Zároveň dodává, že v nově otevřeném skladu je umístěn veškerý sortiment, což rovněž zlepšuje dodací podmínky a zajišťuje komfortnější chod objednávek.

Velkou výhodou pro zájemce o kabelové žlaby a příbuzné příslušenství je také to, že si produkty mohou prohlédnout na vlastní oči. „Množství výrobků ve skladu odpovídá běžným poptávkám, pokud zákazník při koupi váhá, může si přijít otestovat zboží v praxi,“ předestírá další výhody nového skladu Kološ.

Sklad v Hostivících v současné době součástí skladového areálu, kde si zákazník může objednat, či vyzvednout kabelové žlaby, nosné systémy, ale také doplňkové produkty, jakými jsou například kabelové průchodky, kabelové spojky nebo také kabelové chráničky.

Sklad Hostivice

Share box