Naše produkty

Nový systém kabelových žlabů EKZS umožňuje rychlejší a pohodlnější montáž. Nasunout, zajistit šroubem a je to hotovo. Moderní kabelové žlaby mají vyšší tuhost při menší hmotnosti. To vše pro vás znamená úsporu času i námahy.
Potřebujete žlaby, kde se nedrží nečistota a vlhkost a kabely jsou lépe chlazené? Využijte kompletní systém moderních drátěných žlabů, které umožňují rychlejší a pohodlnější montáž díky bezšroubovým spojkám.
Kabelové žebříky díky kvalitnímu materiálu i zpracování vykazují vysokou nosnost a dobrou ventilaci uložených kabelů. Systémy kabelových žebříků jsou univerzálně použitelné a mají řadu montážních výhod.
Kabelové příchytky využijete k fixování kabelů na kabelových žebřících zvláště u vertikálních tras. Dodáme vám na míru v různých rozměrech, pro nejvhodnější využití k danému průměru fixovaného kabelu.
Potřebujete omezit následky při případném požáru? Náš nosný kabelový systém zachová funkčnost elektrorozvodů při ohni a splňuje požadavky dané normami a předpisy. Požární odolnost systému je doložená všemi příslušnými certifikáty a zkouškami.
Máme kompletní systémy pro vedení kabelů, které zahrnují bohaté montážní příslušenství. Díky tomu můžete jednoduše a rychle sestavit všechny potřebné montážní trasy pro optimální vedení kabelů ve všech oblastech elektroinstalací.
Vyzkoušejte náš nový interaktivní plánovač kabelových tras Spustit konfigurátor

Vyberte si typ žlabu podle parametrů

  EKZS AKZ Drátěné žlaby
 

Perforované plechové kabelové žlaby s integrovanými spojkami pro pohodlnější a rychlejší montáž. Perforace je opatřena embosováním, které zvyšuje celkovou pevnost a nosnost. Hustota perforace také zjednodušuje montáž, odpadá příprava děr pro uchycení k nosníkům a pro vyvedení kabelů ze žlabu. Snadná a rychlá montáž bez použití spojky - konec žlabu je upraven pro zasunutí do dalšího žlabu.

Tento typ žlabů je opatřen perforací pouze na koncích, což umožňuje jejich snadné spojování a uchycení pružného uzávěru víka (PUV).

Výhodou drátěných žlabů je, že silnoproudé kabely jsou ve žlabech lépe ochlazovány díky otevřené struktuře žlabů. Systém drátěných kabelových žlabů slouží k ukládání kabelů také tam kde jsou zvýšené požadavky na snadné čištění tras tj. v prostorech se zvýšenou prašností. Velkou výhodou těchto žlabů je velká variabilita při montáži, kdy lze s pomcí doplňků, žlaby formovat a přizpůsobit nejrůznějším překážkám vyskytujícím se na staveništi.

 
Snadné spojování
Ochlazování kabelů  
Snadné čištění tras    
Výroba na míru až 6 m  
  Zjistit více Zjistit více Zjistit více

 

Stáhněte si produktové katalogy

Systém protipožární ochrany - katalog
NKS - Plechové žlaby 07_18
NKS - Drátěné žl., Žebříky, SONAP 07_18