O nás

Příběh společnosti TOP servis - tradice i inovace

Společnost TOP servis byla založena již v roce 1992. Výroba elektroinstalačních kabelových žlabů byla v průběhu let neustále vylepšována a rozšiřována o další produkty, a díky tomu se naše firma stala jedním z předních výrobců nosných kabelových systémů v tuzemsku. V současné době má firma 38 pracovníků. Klíčem k dobrému postavení firmy na trhu je důsledné a nepřetržité zaměření na specifické požadavky zákazníků. Neustále proto přicházíme s inovacemi, které vedou k tomu, aby naši zákazníci měli k dispozici systémy a produkty, s kterými jim půjde práce lépe od ruky. V roce 2003 byla uvedena do provozu nová linka pro plně automatizovanou výrobu plechových kabelových elektroinstalačních žlabů. Tato linka umožňuje vyrábět prvky do délky až 6 m v typizovaných délkách, případně dle přání zákazníka. Následně byla také modernizována výroba kabelových žebříků. Díky automatické lince se výrazně zrychlila výroba a kvalita se standardizovala na vysoké úrovni zpracování.

Partnerství a poradenství

Zaměření na potřeby zákazníků pro nás znamená, že radou i osobní pomocí na místě vždy rádi přispějeme tam, kde je to potřeba. Pro své partnery, elektormontážní firmy i prodejce jsme tady, kdykoliv nás potřebují. Máte dotazy ohledně našich výrobků? Potřebujete instruktáž či pomoc s montáží? Chcete se poradit při návrhu a rozpočtu složitých projektů? Naši specialisté vám rádi pomohou v jakékoli fázi projektu.

Fakta a čísla

38
počet zaměstnanců
km kabelových žlabů
let na trhu
hodin vývoje a inovací

Fotogalerie

Naše reference

V roce 2010 TOP servis dodal nosné kabelové systémy pro největší dopravní stavbu v Brně - Dobrovského (Královopolské) tunely. Díky těmto tunelům se řidičům výrazně zkvalitnila a zkrátila cesta ve směru od Olomouce na Svitavy.

Dobrovského (Královopolské) tunely

Nosné kabelové systémy TOP servis slouží také ve vzdáleném Iráku. Žlaby, žebříky, příchytky SONAP a další prvky se uplatnili při výstavbě rafinérie NORTH REFINERIES Co., u města Baiji.

NORTH REFINERIES Co., Baiji, Irák

Nosné kabelové systémy TOP servis jsou výborně uplatnitelné také v průmyslových stavbách. Jednou z největších zakázek v této oblasti byla dodávka pro petrochemický komplex AZOT Grodno v Bělorusku.

Azot Grodno (Bělorusko)

AZ Tower je se svou výškou 111 metrů nejvyšší stavbou v České republice. Mrakodrapy kladou velmi vysoké nároky na použité materiály a zejména bezpečnost provozu.

AZ Tower

Naše certifikace

Certifikát ISO
Cert. příchytky SONAP
Cert. kabelové žlaby drátěné
Cert. kabelové žlaby plechové
Cert. kabelové žebříky v60
Cert. kabelové žebříky v110