O nás

Příběh společnosti TOP servis - tradice i inovace

Společnost TOP servis byla založena již v roce 1992. Výroba elektroinstalačních kabelových žlabů byla v průběhu let neustále vylepšována a rozšiřována o další produkty, a díky tomu se naše firma stala jedním z předních výrobců nosných kabelových systémů v tuzemsku. V současné době má firma 38 pracovníků. Klíčem k dobrému postavení firmy na trhu je důsledné a nepřetržité zaměření na specifické požadavky zákazníků. Neustále proto přicházíme s inovacemi, které vedou k tomu, aby naši zákazníci měli k dispozici systémy a produkty, s kterými jim půjde práce lépe od ruky. V roce 2003 byla uvedena do provozu nová linka pro plně automatizovanou výrobu plechových kabelových elektroinstalačních žlabů. Tato linka umožňuje vyrábět prvky do délky až 6 m v typizovaných délkách, případně dle přání zákazníka. Následně byla také modernizována výroba kabelových žebříků. Díky automatické lince se výrazně zrychlila výroba a kvalita se standardizovala na vysoké úrovni zpracování.

Partnerství a poradenství

Zaměření na potřeby zákazníků pro nás znamená, že radou i osobní pomocí na místě vždy rádi přispějeme tam, kde je to potřeba. Pro své partnery, elektormontážní firmy i prodejce jsme tady, kdykoliv nás potřebují. Máte dotazy ohledně našich výrobků? Potřebujete instruktáž či pomoc s montáží? Chcete se poradit při návrhu a rozpočtu složitých projektů? Naši specialisté vám rádi pomohou v jakékoli fázi projektu.

Fakta a čísla

38
počet zaměstnanců
km kabelových žlabů ročně
let na trhu
hodin vývoje a inovací

Fotogalerie

Naše reference

AZ Tower je se svou výškou 111 metrů nejvyšší stavbou v České republice. Mrakodrapy kladou velmi vysoké nároky na použité materiály a zejména bezpečnost provozu.

AZ Tower

Nosné kabelové systémy TOP servis slouží také ve vzdáleném Iráku. Žlaby, žebříky, příchytky SONAP a další prvky se uplatnili při výstavbě rafinérie NORTH REFINERIES Co., u města Baiji.

NORTH REFINERIES Co., Baiji, Irák

Nosné kabelové systémy TOP servis jsou výborně uplatnitelné také v průmyslových stavbách. Jednou z největších zakázek v této oblasti byla dodávka pro petrochemický komplex AZOT Grodno v Bělorusku.

Azot Grodno (Bělorusko)

V roce 2010 TOP servis dodal nosné kabelové systémy pro největší dopravní stavbu v Brně - Dobrovského (Královopolské) tunely. Díky těmto tunelům se řidičům výrazně zkvalitnila a zkrátila cesta ve směru od Olomouce na Svitavy.

Dobrovského (Královopolské) tunely

Naše certifikace

Certifikát ISO
Cert. příchytky SONAP
Cert. kabelové žlaby drátěné
Cert. kabelové žlaby plechové
Cert. kabelové žebříky v60
Cert. kabelové žebříky v110